Ohlasy hostů

Dobrý den, paní Mikulenková,
ještě jednou Vám a manželovi moc děkujeme za úžasný víkend, mě jen může mrzet, že jsem nemohl být už od pátku, protože to pro nás byl opravdu výjimečný gurmánsko-vinařsko-společenský zážitek.
Lukáš T., 21.1.2019
…………………………………………………………………………………………………………
Vážení a milí Mikulenkovi,
Toulavou kameru jsme sledovali, je to krásný příběh o vašem rodinném podnikání.
Srdečně blahopřejeme. Jaroslava a Rudolf N.
11.8.2018
……………………………………………………………………………………………………………
Ahoj Mikulenkovi,
gratulujeme vám k úspěchům, moc nás to těší.
A rádi vzpomínáme na velikonoční pobyt u vás.
A je skvělé, jak se vaše dobrá pověst šíří, nedávno nám pěli chválu kamarádi 🙂
A tak se člověk cítí pyšný, jako by šlo o vlastní rodinu 🙂
Buďte zdrávi a ať se stále daří
Pozdravení od Karla a Blanky z Pardubic
9.8.2018
…………………………………………………………………………………………………………
Dobrý den Petro,
zdravím Vás i manžela a tímto bych Vám ještě jednou jménem svým i ostatních účastníků poděkoval za suprovou akci o víkendu. 🙂
Parádně jste se o nás starali a cítili jsme se hrozně fajn a uvolněně. Do toho vynikající vínko a pohoštění…….
Mějte se moc fajn, držte se a snad ze zase někdy uvidíme…. 🙂
Jarda Z a ostatní násosky…. 🙂
6.11.2017
…………………………………………………………………………………………………………
Dobrý den vážení,
pardon, že píšu, cizí osoba, jen mě napadlo vás ještě pozdravit po nedělní první návštěvě u vás. I z jistého sentimentu…
Jsme původně z Mostu a děda lékař si jezdíval (ve třicátých letech) pro víno do Velkých Žernosek. Nevím ke komu, nevím, kolik vinařů tam u vás bylo tenkrát a jestli nějaká rodina navázala, je-li možná nějaká kontinuita…
Nicméně mě to prostě v neděli potěšilo. Krajina, městečko, váš podnik (i s tím lehkým zmatkem a bez němčiny pro německé návštěvníky – v tomhle kraji!, naopak s ruštinou při našem vstupu – snad tedy pro legraci… ehm), to vyznání na zdi na dvorku, milé slečny brigádnice… Osobitost.
Víno mi chutnalo, burčák prima, jsem zvědavá na zakoupené Rulandské šedé.
Asi se k vám ještě někdy podíváme.
Pardon za osobnější psaní, nějak cítím, že to nevadí. Mějte se dobře a ať se vám daří.
Zuzana S., 18.9.2017
…………………………………………………………………………………………………………
Prajem pekný deň ! Bola som na návšete v ČR. Ponukli mi vaše víno. ja som bola ohromená…neskutočné víno. a Tá CHUT. NEDALO MI NENAPíSAť váM. A ZáROVEN BY SOM SA CHCELA SPýTAť či sa dá kúpit aj u nás v sr 🙂 lebo tu u nás v obchode som ho ešte nevidela, ale samozrejme mame malý vyber. Dokonalé vínko 🙂 Zuzana
8.2.2016
…………………………………………………………………………………………………………
Dobrý den, děkuji za info, určitě dorazíme. Jinak musím smeknout před spisovatelským duchem pana Dalibora, včera jsem Stoletého vinaře přečetla jedním dechem a mrzelo mne, že už jsem na konci 🙂 Knížka nejen, že potěší každého milovníka vína a Českého Středohoří, ale je i plná hezkých myšlenek, nad kterými se čtenář musí zamyslet a drží se v hlavě, Opravdu pěkné….
Šárka Z., 25.9.2015
…………………………………………………………………………………………………………

Dobrý den Mikulenkovi,
chci poděkovat za super koštování, které proběhlo 18.10. Byli jsme všichni moc spokojení, bezva atmosféra, hodně dobrá vína a hezké povídání o nich. (mě ohromil váš Ryzlink). Na jaře plánujeme výlet z Litoměřic přes Radobýl do Žernosek (kvůli počasí jsme se na Radobýl nedostali) a chceme se u vás zastavit na kus řeči a dobré vínko. Já se ozvu a domluvíme návštěvu, pokud to bude možné.
S přáním hezkého podzimního dne Lenka Č.
24.10.2014
…………………………………………………………………………………………………………
Dobrý den,
o prázdninách jsme se zastavili ve Vašem vinařství a byli jsme nadšeni. Poslali jsme k Vám další známé a Ti o stanování ve Vašem vinohradě pějí oslavné písně. Domlouvali jsme se, že pošlu email, abychom od Vás mohli dostávat zprávy o akcích, které pořádáte. Činím tedy tak a už se těšíme na nějakou akci.
Mějte se hezky. Ať je u Vás stále tak báječně. Mnoho zdaru v podzimních volbách – ať kvete nejen Vaše vinařství, ale i celé Žernoseky.
Hana Z., 10.9.2014
…………………………………………………………………………………………………………