Ubytování

Kapacita:

celkem 20 lůžek – k dispozici jsou dva 5-ti lůžkové pokoje, jeden 4-lůžkový a jeden 6-tilůžkový. Každý pokoj má koupelnu se sociálním zařízením a sprchou, koberec, ložní prádlo, šatní skříň, v některých pokojích je malá lednička, křesílka, stolečky. Samozřejmě pokud přijedete jen dva (ceny jsou za osobu, nikoli za pokoj), nikdo další s vámi v pokoji nebude… 🙂

Pět dvoupokojových apartmánů plánujeme dokončit do roku 2021 v sousedícím penzionu Amálka. Vše financujeme z vlastních prostředků, prosíme o trpělivost 🙂

Venkovní posezení je pod pergolou obrostlou révou. Prostory vinařství jsou nekuřácké, případní  kuřáci mohou využít sousední dvorek pod pavlačí. Od silnice jsou oba dvorky odděleny vysokou zdí.

Venku na dvorku penzionu i uvnitř v Koštovně jsou samozřejmostí hračky pro děti, k dispozici je wi-fi zdarma a přístřešek pro kola, gril k zapůjčení taktéž.

Penzion je rodinného typu, klidný, nicméně přiznáváme, že v sousedství vlakové trati, za níž teče řeka Labe. Některým hostům projíždějící vlaky mohou vadit, hodně hostů říká, že se „dlouho tak krásně nevyspali a že se jim tu zdály pěkné sny…“. Věříme, že budete patřit k těm druhým 🙂 V Labi je příjemné koupání v čisté tekoucí vodě.

Stravování je možné domluvit ve vinařství

Cena ubytování uvedena zde

Penzion Aurelius - ubytování

penzion Aurelius

chodbička

zelený pokoj

červený pokoj

zelená koupelna

červená koupelna

 

 

 

 

 

 

 

ubytování Velké Žernoseky

modrá koupelna