V penzionu Aurelius máme celkem 20 lůžek – k dispozici jsou dva 5-ti lůžkové pokoje, jeden 4-lůžkový a jeden 6-tilůžkový. Každý pokoj má koupelnu se sociálním zařízením a sprchou, koberec, ložní prádlo, šatní skříň,malá lednička, v horních pokojích jsou křesílka, klimatizace a stoleček. Samozřejmě pokud přijedete jen dva (ceny jsou za osobu, nikoli za pokoj), nikdo další s vámi v pokoji nebude… 🙂
Pro kompletnější infomace o všem, co ve vinařství můžete zažít, nás prosím kontaktujte telefonicky ( +420777153743 ) nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, děkujeme.

Pět dvoupokojových apartmánů jsme plánovali dokončit do roku 2021 v sousedícím penzionu Amálka…. Protože vše financujeme z vlastních prostředků, tak nás opatření proti koronaviru zasáhla a již domluvené práce jsme museli odložit na pozdější dobu…. Letos  zapracujeme na Amálce co nejvíc vlastními silami a uvidíme jak se rozběhne rok a v souvislosti s tím i odborné stavební práce… 🙂  Děkujeme za pochopení…

Venkovní posezení je pod pergolou obrostlou révou. Prostory vinařství jsou nekuřácké, případní  kuřáci mohou využít sousední dvorek pod pavlačí. Od silnice jsou oba dvorky odděleny vysokou zdí.

Venku na dvorku penzionu i uvnitř v Koštovně jsou samozřejmostí hračky pro děti, k dispozici je wi-fi zdarma a přístřešek pro kola, gril k zapůjčení taktéž.

Penzion je rodinného typu, klidný, nicméně přiznáváme, že v sousedství vlakové trati, za níž teče řeka Labe. Některým hostům projíždějící vlaky mohou vadit, hodně hostů říká, že se „dlouho tak krásně nevyspali a že se jim tu zdály pěkné sny…“. Věříme, že budete patřit k těm druhým 🙂 V Labi je příjemné koupání v čisté tekoucí vodě.

Stravování je možné domluvit ve vinařství

 

Zelený Pokoj

Zelený Pokoj

Žlutý Pokoj

Žlutý Pokoj

Červený Pokoj

Červený Pokoj

Zelená Koupelna

Červená Koupelna

Modrá Koupelna

Žlutá Koupelna